Trochu mého rozjímání

30. července 2014 v 0:45 |  Ostatní
Ahoj, takže, um, fakt nevím, jestli na můj blog někdo chodí. Ale co bych čekala? Mám ho… už týden? Wow. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Ještě nedávno byl začátek prázdnin, ještě nedávno jsem byla na cestě do Chorvatska, ještě nedávno jsem si válela šunky na pláži a najednou je půlka prázdnin v... víte co myslím.


Za necelý měsíc mě čeká týden v Chorvatsku s mou nejlepší kamarádkou a hned po příjezdu je můj první den na střední. Ano, ano. Už je ze mě studentka. Jen kdyby to někoho zajímalo (což se nejspíš nestane, protože sem nikdo nechodí), jdu na Stavebku. Ano, Já, holka jdu na Střední školu stavební. Ale nebojte, nebudu dělat žádného zedníka ani truhláře. Nejen že by mě to nebavilo, ale chci se dostat mnohem víc. Mám velké plány, tak jako asi každý v mém věku. Chci vystudovat ekonomiku na Stavebce a pak pokračovat na vysoké. Samozřejmě, moje vysněné plány obsahují i nějakou tu stáž v zahraničí, a po té co získám titul z nějaké úžasné vysoké, chci úžasnou práci s úžasným platem. Ale to jsou jen moje fantazie. Všechno může být nakonec úplně jinak. Ale to neznamená, že se nebudu snažit, aby se moje fantazie staly realitou.
Podle mě se všechno děje z nějakého důvodu. Karma. Věřím na ni, protože s ní mám vlastní zkušenosti. Například s tím, že vše co uděláš, to ti vesmír jednou vrátí. Taky to, že nic není hned. Dále být trpělivý protože " Co je obtížné, zdolávám trpělivostí." jak pravil římský básník Quintus Horatius Flaccus. Taky mám všech nejdůležitějších 12 bodů vytisknutých a pověšených hned naproti posteli. To jen pro případ, že bych jeden z nich zapomněla (což je dost možné).
Vše začalo asi před 7 měsíci, kdy jsem se rozhodla změnit můj život. Začala jsem žít zdravě, cvičit a už nějakou dobu (asi 3 měsíce) si plánuji začít s meditací, abych kultivovala svou mysl (tenhle výraz se mi moc líbí, zdroj: wikipedia). Bohužel nikdy na ni nebyl čas. A když byl, tak se mi prostě a normálně nechtělo. Protože i přes všechen ten můj zdravý životní styl si někdy ráda jen tak lenoším u televize a... no dobře, někdy si i ráda zamlsám. I když teď slavnostně prohlašuji, že čokoládu jsem už neměla v puse skoro 3 týdny. A brambůrky a podobné svin*tvo už něco přes dva měsíce. No kdo tohle může říct?
Ale musím se přiznat, že nehorázně moc ujíždím na ledovém kafi. A ano, dávám si do něj jednu kostku cukru. Zrovna dnes mi mamka udělala radost nejen novými legínami, ale i sklenicí s mým oblíbeným kafem. A to jest Douwe Egberts s báječnou příchutí oříšek. Ještě do dnešního dne byla moje oblíbená příchuť Caramel. Vanilka mi přišla moc hořká a čokoládu jsem ještě neochutnala. Ale jakmile jsem se poprvé napila té oříškové dobroty, věděla jsem, že je to moje nová láska. Můj smysl života. No dobře, trošku přeháním. Ale ochutnejte sami a poznáte.

Tak dost mých keců. Jdu se konečně vysprchovat a spát. Pro dnešek toho myslím bylo až, až.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kessi Kessi | Web | 30. července 2014 v 19:55 | Reagovat

Oh první den na střední a já tam budu takýýý :3 :D a to kafe znám :D všechny příchutě :D a pořád hledám a hledám a nemůžu najít tvůj TopList :D To se pak nediv že nevíš jestli sem někdo chodí :D

2 Jany Jany | Web | 30. července 2014 v 20:07 | Reagovat

[1]: Jojo jak jinak. Bez tebe by to nebylo ono!! :D Ajo.. teď jsem si všimla že tu není. Jdu to prozkoumat!

3 Jany Jany | Web | 30. července 2014 v 20:08 | Reagovat

[1]: A to kafe je boží. Oříškové frapé jsem dneska měla třikrát! :D :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama