Září 2014

RECENZE: Probudím se včera

14. září 2014 v 21:33 | Jany |  Recenze

Autor: Lubomír Holčák
Český název: Probudím se včera
Anotace: Na třídním srazu si čtyřicátník Petr uvědomí, že v životě nejvíce miloval svou spolužačku Elišku, které se však během studentských let neodvážil vyznat lásku. Když se pak Petrovi naskytne šance vrátit se do minulých let, do června 1989, neváhá a rozhodne se vše napravit… Jenže zahrávat si s časem není nikdy jen tak… (Zdroj: databazeknih.cz)
Nakladatelství: XYZ
Počet stran: 224
Rok vydání: 2012

Omluva a pár knížek, které jsem četla

10. září 2014 v 21:04 | Jany |  Ostatní
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Mám teď toho tak moc. Byl adapťák, pak zařizovat všechno, zvyknout si zase se učit, učit se a dělat úkoly. Je toho na mě trochu moc, a taky jsem trochu zapoměla napsat na blog.
Adapťák byl vážně super, až na to že jsme neměli signál. A to je pro lidi jako jsem já, neboli mobiloví maniaky přímo hrozné. Ale jako třída jsem se bezvadně seznámili a troufám si tvrdit, a moc doufám že to nezakřiknu, že budeme skvělá třída.
Nějakou vážně recenzi vám sem hodím o víkendu. Přísahám! Ale teď, když už je ten blog přeci jen o knížkách, vám se hodím jen pár knížek co jsem za poslední dobu přečetla. Abych tu nebyla za flákače.

Hříšné odstíny vášně: Gabrielovo Inferno - Sylvain Reynard
Dublin Street - Samantha Young
Bratrstvo černé dýky: Milenec z temnot - J. R. Ward

A co vy? Co máte za poslední měsíc ppřečteno? A jaký máte názor na tyhle knížky?