Ostatní

Omluva a pár knížek, které jsem četla

10. září 2014 v 21:04 | Jany
Omlouvám se, omlouvám se, omlouvám se. Mám teď toho tak moc. Byl adapťák, pak zařizovat všechno, zvyknout si zase se učit, učit se a dělat úkoly. Je toho na mě trochu moc, a taky jsem trochu zapoměla napsat na blog.
Adapťák byl vážně super, až na to že jsme neměli signál. A to je pro lidi jako jsem já, neboli mobiloví maniaky přímo hrozné. Ale jako třída jsem se bezvadně seznámili a troufám si tvrdit, a moc doufám že to nezakřiknu, že budeme skvělá třída.
Nějakou vážně recenzi vám sem hodím o víkendu. Přísahám! Ale teď, když už je ten blog přeci jen o knížkách, vám se hodím jen pár knížek co jsem za poslední dobu přečetla. Abych tu nebyla za flákače.

Hříšné odstíny vášně: Gabrielovo Inferno - Sylvain Reynard
Dublin Street - Samantha Young
Bratrstvo černé dýky: Milenec z temnot - J. R. Ward

A co vy? Co máte za poslední měsíc ppřečteno? A jaký máte názor na tyhle knížky?

KONEC

31. srpna 2014 v 18:24 | Jany
Tak a je to tady! Oficiální konec prázdnin. A oficiální začátek školy. Ještě předevčírem jsem byla v Chorvatsku, užívala si sluníčka, válela se na pláži a teď jsem doma, prší tady a chystám si věci a peníze na zítra. Na můj první den na střední. Jsem nervózní a bojím se, ale zároveň se trošku těším. Všichni mi držte palce, ať to zítra zvládnu.

Mini článek

26. srpna 2014 v 0:56 | Jany
Lidičky, omlouvám se že teď nic moc nepřidávám. Nějak mi na to nezbývá čas. Ale jakmile přijedu domů a tak nějak se rozkoukám na jiné škole, bude to jako dřív. Zítra (nebo spíš dneska) oběhnu affs, tak mě prosím nelynčujte. S pozdravem z dovolené, Jany.

Tohle je asi pro tento týden poslední článek. Ale na vaše komenty se budu snažit odpovídat.

Aloha

23. srpna 2014 v 21:28 | Jany
Lidičky, ani jsem se vám nepocholubila, že od dnešního rána se nacházím v Chorvatsku. Ano, ano. Jsme na malinkém ostrůvku jménem Vir, a bydlíme v krásném apartmánu hned u vody (úplně horní patro, yeah). Akorát naneštěstí nás dneska stihla bouřka a déšť (už skončili, díky bohu). A mělo by to pokračovat i zítra.
Jo a pokud budete chtít vidět nějaké fotky, tak je sem hodím zítra (do tohoto článku). Dneska jsem půl dne prospala a teď už je moc tma na to fotit.

Home, home

17. srpna 2014 v 21:54 | Jany
Omlouvám se, že jsem se neozvala včera. Byla jsem tak utahaná, že jsem přijela domů a hned jsem šla spát.

3.8.2014

3. srpna 2014 v 9:59
Takže, dnes, 3. srpna, má moje maminka narozeniny. Chtěla jsem pro ni udělat domácí mýdélko, ale tento plán selhal. Takže jsem se přiklonila ke klasice, a s mojí nejlepší kamarádkou jsme jí upekly čokoládový dort. K tomu ještě snídaně do postele a bylo to dokonalé. A teď pár fotek dortu. Není to nic moc, spíš to vypadá jako nějaká buchta. Ale tak co, na to že je to můj první dort, docela to ujde.

A tady máte pár fotek:

Jak dopadla Hazel?

30. července 2014 v 20:30 | Hvězdy nám nepřály
Pokud si ještě někdo vzpomínáte, docela nedávno (vážně docela nedávno, ani ne před týdnem) jsem dělala recenzi na knihu Hvězdy nám nepřály. A teď se omlouvám všem, kdo ji nečetli, za malý spoiler (i když je malý, pokud se teprve chystáte knihu číst a chcete, aby pro vás vše bylo překvapením, okamžitě zavřete tento článek). Pamatujete si (???) na to jak se Hazel a Gus snažili dozvědět, co se stalo s jejich oblíbenými postavami z knihy Císařský neduh? Mě teď zajímá to samé. Co se stalo s Hazel? Co se stalo s Isaacem? Co se stalo s tím potrhlým Peterem Van Houtenem?
Na tohle zná odpověď jen jediný muž. John Green. A tak jsem se mu rozhodla poslat mail. Teď asi čekáte, že napíšu, že odepsal, co? No to asi těžko. Jednak jsem mu ten mail poslala asi před 9 a půl minutami, a za druhé, dost pochybuji že by někdo jako on mohl odepsat nějaké obyčejné holce z malé neznámé zemičky a z milionkrát menšího a ještě víc neznámějšího městečka. A navíc nevím na 100% jestli je to jeho email (i když ho mám z jeho officiálních stránek).
Ale pořád tu je se mnou jedna moje stará známá. Naděje. Takže teď budu doufat (a vy můžete se mnou) že se přeci jen stane zázrak, on si přečte můj mail, a... odepíše!
Pokud se tak stane, budu vás hned informovat.
No, ale aby tenhle článek nebyl jen nějaké blbé plácání do větru, tak se vás teda ptám (a název vám napovídá), Co myslíte že se stalo s Hazel?

Staro-nový design

30. července 2014 v 16:09
Tak jo, pokud někdo zavítal ještě před více jak půl hodinou na můj blog, a teď se tu nějakou zvláštní náhodou objevil znovu (prosím, prosím!!!!), mohl si ten imaginární dotyčný všimnout, že jsem trošičku upravila design. Prosím nelynčujte mě. Vím, že to není dokonalý. Však je to už taky pár let, co jsem naposledy dělala designy.
A pro ty co tu jsou poprvé, tu mám malou ochutnávku minulého designu.


No, a když už jste vážili tu dlouhou, strastiplnou cestu až ke mně na blog, mohli byste mi tu zanechat koment. Třeba který se vám líbí/l více. Pac a pusu Janča.

Trochu mého rozjímání

30. července 2014 v 0:45
Ahoj, takže, um, fakt nevím, jestli na můj blog někdo chodí. Ale co bych čekala? Mám ho… už týden? Wow. Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Ještě nedávno byl začátek prázdnin, ještě nedávno jsem byla na cestě do Chorvatska, ještě nedávno jsem si válela šunky na pláži a najednou je půlka prázdnin v... víte co myslím.
 
 

Reklama